top of page
חיפוש
  • תמונת הסופר/תBuycity

מדוע לפרסם ברשת?


מעל 100 מיליארד חיפושים מתבצעים בכל חודש ברשת האינטרנט. אנחנו מבטיחים שגם העסק שלך ירוויח מהנתון המסחרר הזה! קידום אתרים מקצועי הוא הדרך היעילה והמשתלמת ביותר להשגת לקוחות חדשים.

כל חברה או עסק שרוצה להצליח ולהקדם מבחינה עסקית חייב לעשות SEO.

אם תבדוק את תוצאות החיפוש של גוגל בתחום העיסוק שלך, תוכל לראות מי מבין המתחרים שלך מרוויח הרבה כסף כבר היום. המומחים לקידום אתרים שלנו עושים את זה מעל- 12 שנה ובהצלחה רבה. הגיע הזמן שלך להצטרף!


קצת על מהפכת המידע
בעשורים האחרונים מטלטלת מהפכה חדשה את החיים המודרניים – הלא היא מהפכת המידע. מהפכה זו השפיעה ועודנה משפיעה על כל אורחות החיים – היום אין בית בעולם המערבי שאינו מכיר את המושגים דיגיטלי, פייסבוק, גוגל, אינטרנט וכו'. מהותה של מהפכת המידע היא בהתפתחות טכנולוגית מרחיקת לכת שתרמה ליצירת מרחב ווירטואלי חדש המכילה מידע בהיקף כמעט אינסופי – רשת האינטרנט. לצד הקמת פלטפורמה זו, התפתחו גם אמצעי גלישה מתקדמים כגון מכשירים ניידים, טאבלטים ועוד. מהפכת המידע הגדירה 'תקשורת חדשה' בין פרטים שונים והפכה את החיים לקלים יותר עבור מגוון רחב של אוכלוסיות, היום הרבה יותר קל למצוא מידע באופן מקוון, לשלוח מידע, להעביר מסרים וכל אלו באופן דינמי ומהיר.
היום אין כמעט תחום אשר לא מושפע באופן יומיומי מעולם הדיגיטל:
בתחום התיירות ניתן לצפות בתכנים עדכניים על יעדי טיול, להזמין און-ליין כרטיסי טיסה, חבילות נופש, להשוות מחירים במנועי חיפוש ובאפליקציות, לטייל ברחוב בפראג עם אפליקציית טיולים מעודכנת עם אפשרות לנווט און-ליין.
בתחום הלימודים אפשר להוריד אפליקציות חינמיות לקורסים מקוונים במגוון נושאים, ללמוד במתכונת אחד-על-אחד באמצעות הסקייפ, למצוא מאגרים שלמים של מאמרים אקדמיים, עבודות אקדמיות ומבחנים.
בתחום הצרכנות ניתן לאתר מאות אלפי בתי עסק וחברות ברחבי העולם, לרכוש מוצרים באתרי סחר מקוונים (E-Commerce) ובקניונים וירטואליים עצומים (Ebay לדוגמא), להזמין מוצרים מבית עסק הממוקם בקצה אחד של העולם עבור הקצה השני שלו, להזמין מוצרים בסופר מהסלון בבית ועוד.
בתחום הרפואה אין כמעט מידע על מחלות, תסמינים ותרופות שד"ר גוגל לא יודע לספק, התקשורת עם הרופאים השתפרה פלאים, פעולות מנהליות שפעם הצריכו הגעה למרפאה מבוצעות היום באמצעות האינטרנט כגון הפניות, זימונים, בדיקות רפואיות ועוד. 
מהפכת הדיגיטל בישראל
אם נבחן נתונים על הדיגיטל רק במדינת ישראל, נגלה שבשנת 2014 היו מעל 5.6 מיליון משתמשים באינטרנט (יותר מ-70% מאוכלוסיית המדינה באותה העת). 45% מהזמן הפנוי של הישראלים מוקדש לגלישה באינטרנט כאשר הפעולות הפופולאריות ביותר ברשת הן: צריכת תוכן (אתרי חדשות, צפייה בסרטים, האזנה למוזיקה וקריאת ספרים ומגזינים דיגיטליים), גלישה ברשתות החברתיות וכן קניית מוצרים מאתרי קניות. לצד השפעות חיוביות לדיגיטל ניתן למנות גם השפעות שליליות: אובדן הפרטיות, חשיפה למידע וחשבונות אישיים, זירה לפעילות פלילית (הימורים, פדופיליה ועוד), הונאה ברשת, וירוסים ועוד. על פי אתר Alexa לדירוג אתרים, ארבעת אתרי האינטרנט הפופולאריים בישראל הם: גוגל, פייסבוק, יוטיוב, Ynet.
פרסום באינטרנט הינו תחום צומח ומתפתח בעולם השיווק שבו המפרסמים משתמשים ברשת האינטרנט הגלובאלית על מנת להעביר את מסרים שיווקיים לצרכנים וללקוחות פוטנציאליים. אם בעבר בעלי עסקים יכלו להסתפק בפרסום "קלאסי" באמצעי המדיה המסורתית (כגון טלוויזיה, רדיו, עיתונות ושלטי חוצות), הרי שהיום הפרסום הקונבנציונלי אינו מספיק עוד מאחר וקהלי יעד רבים פעילים בערוצי המדיה המקוונת (New Media). כוחו ההולך וגובר של האינטרנט מכריח את המפרסמים להשקיע תקציבים משמעותיים גם באפיק הזה.
נתוני עוגת שוק הפרסום בישראל בשנת  (גלובס) 2014 מצביעים על מגמת התחזקות משמעותית של ענף הפרסום בדיגיטל (22% לעומת 18% ב-2013) עם הכנסות של 818 מיליון ₪. גוגל היא פלטפורמת הפרסום הדומיננטית בישראל לצד תהליך ההפיכה של יוטיוב (שנרכשה ע"י גוגל) למדיום בפני עצמו עם כמות גדולה מאוד של פרסומות וידאו של עסקים קטנים ובינוניים. מדיום הטלוויזיה היא עדיין המדיום המוביל בתמהיל השיווק עם 41%, העיתונות עם 23% (כבר פחות מהדיגיטל!) כאשר נמשכת מגמת ההיחלשות במדיום זה, הרדיו עם 7% ואחרון חביב – הפרסום בשלטי חוצות עם 5% ופרסום בבתי הקולנוע עומד רק על 1%. 
יתרונות הפרסום באינטרנט
חברות רבות ברחבי העולם הבינו במהלך השנים את הפוטנציאל העצום הטמון במדיה החדשה ואת היתרונות הרבים של שיווק באינטרנט בהשוואה לערוצי שיווק אחרים, ביניהם:
• זמינות ונגישות – תחום הדיגיטל לא מפסיק להתעדכן אף פעם במדינות רבות בעולם. חברה שמעוניינת להתחיל קמפיין לא צריכה להמתין לשעות הבוקר כדי ליצור קשר עם
• חיסכון בעלויות הפרסום - בשונה מאוד מפרסום באמצעי המדיה המסורתיים בהם תקציבי הפרסום גבוהים עד מאוד (הפקה ושידור פרסומת בטלוויזיה תעלה עשרות אלפי שקלים) וקבלת מדדים מדויקים של החזר השקעה (R.O.I), כמות הפונים ועוד, היא משימה קשה עד מאוד. בפרסום במרחב הדיגיטלי החיוב הוא לרוב במודלים הבאים: CPC (Cost Per Click), CPA (Cost Per Action), CPL  (Cost Per Lead) כלומר, עלות פר פעולה יחידה של גולש.
הרעיון הוא שהמפרסם לא צריך לשלם עבור הופעה של מודעה כמו בעיתון   לדוגמא או שידור של פרסומת ברדיו.
כאן, התשלום הוא לפי ביצועים. בנוסף, לאור כלי המדידה המתקדמים (אנליטיקס), במידה והמפרסם מזהה שהקמפיין איננו יעיל דיו, ביכולתו להקטין את התקציב או לחילופין לשפר את המדדים בקמפיין.
כל אלו מאפשרים לו לצמצם את ההוצאות ולמנוע בזבוז מיותר
• מיקוד (Targeting) – בעקבות 'ההשתלטות' העולם הדיגיטלי על תחומי החיים של הגולשים, פותחו כלים מתקדמים ע"י ענקיות האינטרנט (גוגל, בינג, פייסבוק ועוד) אשר מנטרים באופן מתמיד את פעילות הגולשים, הרגלי הגלישה ותחומי העניין שלהם.
אותם הכלים עומדים לרשות המפרסמים ומנהלי הקמפיינים כאשר הם מעוניינים למקד את הפרסום לקהלי יעד.
היכולת להגיע לקהלי יעד מסוימים השתפרה פלאים בשנים האחרונות.
לדוגמא, אם ננהל קמפיין למוסד להשכלה גבוה המשווק תואר ראשון בהנדסה, נוכל לפנות